Lorem Ipsum Nowe inwestycje

W październiku 2012 rozpoczęła się nowa inwestycja finansowana ze środków własnych polegająca na zmianie nawierzchni drogi, parkingu i chodnika przy budynkach numer 90, 91 i 246- 6 Szpitala Wojskowego z Przychodnią –SP ZOZ w Dęblinie ul. Szpitalna 2.

Wymiana nawierzchni drogi i chodników Wymiana nawierzchni drogi i chodników
Wymiana nawierzchni drogi i chodników ma zapewnić dogodne warunki dojazdu dla karetek oraz komfort poruszania się dla pacjentów i personelu.
Realizowany projekt ma zapewnić dostosowanie obiektu do aktualnych warunków i  przepisów oraz zapewnić warunki bezpiecznego użytkowania użytkowania budynku szpitala.
Realizowany projekt ma zapewnić dostosowanie obiektu do aktualnych warunków i przepisów oraz zapewnić warunki bezpiecznego użytkowania użytkowania budynku szpitala.

Jeszcze w tym roku rozpoczniemy nową inwestycję polegającą na dostosowaniu budynku szpitala do obowiązujących warunków i przepisów ochrony przeciwpożarowej.